Právě proběhl

22. energetický kongres ČR

High level kongres o dalším směřování české energetiky

Česká energetika na prahu nové éry…
Energetická bezpečnost, dekarbonizace a investice

18. dubna 2023

Hotel Grand Majestic Plaza, Praha

Akce se koná pod záštitou Ministerstva životního prostředí a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Lenka Štricová
Mobil: +420 777 033 527
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakturační adresa:
Business Forum, s.r.o.
Heyrovského nám. 780/5
162 00 Praha 6, Česká republika

IČ: 26304317, DIČ: CZ26304317 
SPISOVÁ ZNAČKA: C 107227 vedená u Městského soudu v Praze

Bankovní spojení:
Česká spořitelna
Číslo účtu: 4239109399/0800
IBAN: CZ30 0800 0000 0042 3910 9399
SFIFT (BIC): GIBACZPX

O nás

Business FORUM

je společnost s dvacetiletými zkušenostmi v koncipování, organizování a pořádání kongresů, konferencí a seminářů k nejnovějším trendům a aktuálnímu dění v energetice.

Pořádáme výhradně své akce a zodpovídáme za jejich program. Naše konference reprezentují danou oblast nikoli jen určité zájmové skupiny či firmy. Usilujeme vždy o to, aby naše fóra byla nezávislá.

Rozhodující pro úspěch a konkurenceschopnost firmy je získávání nejnovějších odborných informací. Naším cílem je přinést Vám, našim zákazníkům, nejčerstvější trendy a informace o dění v energetice jak doma, tak i v zahraničí a rovněž zprostředkovat zkušenosti, které Vám přinesou praktický užitek při realizaci Vašich záměrů. Naše akce jsou určeny vyššímu a střednímu managementu a vedoucím pracovníkům, pro jejichž úspěch jsou nejnovější odborné informace nezbytností. Zkušení domácí i zahraniční experti Vám prostřednictvím mnoha příkladů z praxe, případových studií a diskusních fór přiblíží témata, která Vás zajímají. Podrobně zpracované konferenční materiály v digitální podobě Vám pomohou ve Vaší každodenní práci.

Věříme, že digitální věk nenahradí osobní lidský kontakt. Naše akce jsou známé jedinečnou atmosférou, pozitivní energií, jsou místem, kde získáte inspiraci. Výměna informací s řídícími pracovníky, poradci a experty, kteří řeší stejné nebo podobné problémy nebo tyto problémy již úspěšně vyřešili, může hrát zásadní roli pro rozhodnutí, která Vás přivedou k úspěchu.

Naše společnost patří dnes k nejrenomovanějším a nejúspěšnějším v koncipování programů energetických konferencí v České republice.

Managed events

Pomůžeme Vám profesionálně zorganizovat firemní prezentační akci pro Vaše zákazníky. Dle Vašich požadavků navrhneme koncept, realizujeme marketing a odborně Vás podpoříme v místě konání.

Sponzoring

Rádi Vám pomůžeme sestavit sponzoringový balíček zaměřený na Vaši cílovou skupinu. Jako sponzor akce může zástupce Vaší společnosti vystoupit na konferenci a přednést referát na Vámi vybrané téma. Vaše logo bude vytištěno na tištěném programu konference, v inzerátu a bude umístěno na našich webových stránkách s možností prokliku na Vaše webové stránky.V rámci programu akce je možné sponzorovat např. koktejl či oběd.

9 důvodů proč se stát vystavovatelem nebo sponzorem našich kongresů a konferencí

  1. Naše exkluzivní akce jsou místem setkávání firem, které právě řeší aktuální téma. Účast jako sponzor či vystavovatel dokumentuje, že Vaše firma vypracovala úspěšná řešení a navazuje tímto osobní kontakt se zákazníky.
  2. Vaše cílová skupina je i naší cílovou skupinou. Osobně se setkáte s vybraným okruhem řídících pracovníků důležitých oblastí.
  3. Jako hlavní sponzor máte možnost zapojit se do naší konference i obsahově.
  4. V rámci našich kongresů a konferencí Vám prostřednictvím firemní presentace umožníme představení Vašich produktů a služeb odbornému publiku.
  5. Efektivní zapojení sponzorské činnosti do programu kongresu či konference jakož i organizace přestávek dávají dostatečný prostor pro navázaní obchodních kontaktů.
  6. V dostatečném předstihu před plánovanou akcí získáte možnost umístit Váš profil a logo v naší brožuře, jež informuje potencionální účastníky o akci.
  7. Naše adresné mailingové aktivity mají dosah až deset tisíc osob. Aktivní marketing zvyšuje počet účastníků a umožní Vám navázání kontaktů s potencionálními zákazníky.
  8. Intenzivní práce s mediálními partnery a presence v odborných časopisech zvyšuje Vaši reklamu.
  9. Náš sponzoringový koncept zajišťuje účast na kongresu resp. konferenci.